En yeni 2020 kısa saç modelleri nelerdir?

8

Saçlarınızda büyük farklılar yapmak ve kısa biçimde kestirmek istiyor ancak hangi modeli seçeceğiniz mevzusunda tereddüt kaldıysanız 2019’un en yeni kısa saç modellerine göz dolaştırabilirsiniz. Kısa saç modelleri arasında 2020’de dikkat sürükleyen bazı farklılıklar sizin de güzelinize gidebilir. İşte En yeni 2019 kısa saç modelleri:

Kısa saç kesimi, genellikle minyon tipli kadınlarda güzel ve hoş göründüğü düşünülse de uzun boylu kadınlarda hem havalı hem de cool bir tarz oluşturuyor. Ofis tarzınızı değiştirmek aynı zamanda kendinizde yeni tarz oluşturmak istiyorsanız sezonun popüler olan kısa saç modellerine incelemeli hatta peruk yardımıyla denemelisiniz. Genellikle yaz aylarında kullanıldığı düşünülen kısa saç modelleri peluş kabanlar, boğazlı kazaklarla bir araya geldiğinde inanılmaz bir hava katıyor. 2020 yılında da hem kırmızı halıda hem de sokak stilinde sık sık rastlayacağınız kısa saç modellerini bugünkü hazırladığımız yazıda kolayca bulabilirsiniz. 2020 kısa saç modelleri senenin en trend modelleriyle beraber göz kamaştırıyor.

EN YENİ 2020 KISA SAÇ MODELLERİ

kısa saç modelleri

Saçlarınızı kısa kestirmek istiyorsanız şayet alın yapınız geniş ise dağınık bir kakül ya da perçem kestirebilirsiniz. Bu hem sizin havanızı değiştirecek hem de saçlarınızın kesiminde besbelli hatlar olmayacağı için daha basit biçim almasını sağlayacaktır.

sezonun en trend saç modelleri

Saçlarının yapısı ince ise dolgun göstermek için sezonun modası olan Bob kesim stilini sınayabilirsiniz. Bu kesim saçları dolgun gösterirken aynı zamanda surat hatlarını da ortaya çıkararak daha genç bir görünüm oluşturur. 

2019 en kısa saç modelleri

Şayet surat yapınız ince ve deriniz buğday ise kullanacağınız saç modeli Aslan başı denilen başka bir deyişle en kısa modellerden yana olabilir. Gerek kullanış basitliği, gerek az bakım istemesiyle gönülleri fetheden aslan başı kısa saç modeli, 2020 senesinin cadde modasının bırakılmazı olacak.