Sinoz leke kremi gerçekten işe yarıyor mu? Sinoz kremin yorumları

13

Sosyal medyada son günlerde sık sık karşılaştığınız aynı zamanda cildinizdeki kirlerden kurtulmak için internette kir kremi diye aradığınızda ilk sıralarda karşılaştığınız Sinoz Kir kremi gerçekten ciltteki kirleri gideriyor mu? Sinoz kir kremini hakkında merak edilen tüm suallerin cevabı hazırladığımız bu yazıda basitçe bulabilirsiniz.

Cilt kirleri hayatın ilerleyen yarıyıllarında büyüyen şartlar, yanlış beslenme, genetik yapı, lekeli hava, makyajla geçime ya da daha değişik sebeplerden dolayı oluşabilir. Bayağı cilt renginden daha besbelli olarak ortaya çıkan kirleri gidermek için her türlü usulü sınıyor değişik değişik mahsullerle cildinizdeki kirlerden kurtulmak istiyorsanız sizlere harikulade bir haberimiz var. Son günlerde ismini sıkça dinlediğiniz şöhretli adların dahi beğenerek kullandığı Sinoz Kir kremini sizler için mercek altına aldık. 

Sinoz yerli bir marka ve 2008 senesinde kurulmuş. Günümüzde ise yurt dışında pek çok ülkeye ihracat edildiği görülüyor.

SİNOZ KİR KREMİ NEDİR? NE İŞE BEREKET?

Sinoz Kir kreminin içerisinde bol ölçüde C vitamini bulunuyor. Böylece muhtelif dış faktörler sebebi ile oluşan kirlerin giderilmesini sağlarken cilt beyazlatmaya da destekçi oluyor. 

Yuvarlak bir ambalajı olan Sinoz kir kreminin içerisinde 30 ml mahsul bulunuyor. Kremin içerisinde netlikle kimyevi mahsul bulunmamakta olup uzun vadede cilde hasarlı olmayacağı şirket tarafından ifade ediliyor. At kestanesi, papatya ve su teresi gibi tamamen natürel nebatsal maddelerden hazırlanıyor.

Sabah ve akşam kumpaslı bir biçimde uygulanması gereken Sinoz kir kreminin ciltte oluşan kirleri gidermektir. Güneş kirleri ve sivilce kirleri en çok kullanılma emelidir. Ancak bunun dışında ağda sebebi ile oluşan kararmalar sebebi ile de seçim edilebilir. Bıyık, bikini ve kol altı kararmaları için kir giderici ve beyazlatıcı özelliği sebebi ile kullanabilirsiniz.

SİNOZ

Kir giderici kremin tesirini görmek için en az 1 ay kumpaslı kullanılması gerekiyor. Cilt bir anda yenilenmediğinden dolayı kısa müddette mucizeler beklememek zorunlu.

sinoz leke kremi

Kirleri için bu mahsulü kullanan pek çok şahıs mevcut. Yorumlarda kumpaslı kullanımın üzerinde duruluyor. 1 hafta kullanıp netice almayı beklemek hayali oluyor. Ancak unutmamalısınız ki her krem herkeste aynı neticeyi vermiyor. Sinoz krem kullananlar arasında memnuniyetini belirtenler kadar işe yaramadığını söyleyenler de bulunuyor.

sinoz krem nasıl kullanılır

Sinoz kir giderici krem yorumlarında uzun süreli kirleri tamamen geçirmese bile `-80 aralığında iyileşmelere neden olduğu var. Ayrıca kremi yalnızca ıslatıcı olarak kullananlar da mevcut.